O marce

& info

O marce

& info

Aby nadążyć za potrzebami naszych klientów i trendów na rynku, stworzyliśmy niezależną spółkę, która koncentruje się na dobieraniu wysokiej klasy fantazyjnych diamentów inwestycyjnych.

Usługi

Realizacje
Projekty
Certyfikacja diamentów
Wycena

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z nielicznych sprawdzonych firm obsługujących polski i zagraniczny rynek diamentów kolorowych. Projektujemy i tworzymy biżuterię, wysadzamy kolorowymi diamentami akcesoria do aut typu Ferrari (kierownica, nagłówek) oraz dobieramy kamienie pod udaną inwestycję. Wprowadzamy piękno w Twoje życie!

Mobilna inwestycja.

Skoncentrowane bogactwo.

Dlaczego ludzie kupują diamenty?

Tradycja.

Bogactwo, powodzenie, pozycja towarzyska, ponadczasowa inwestycja.

Międzynarodowa inwestycja.

Ogólnoświatowy środek płatniczy, nieznający granic.

Trwała inwestycja.

Nie zależy od mody, udokumentowany stały wzrost wartości od ponad 100 lat

Biżuteria
& akcesoria

Informacje o diamentach

  • Wartość rzeczywista
  • Wzrost popytu
  • Rzadkość
  • Namacalność
  • Trwałość
  • Zabezpieczenie przed inflacją

WARTOŚĆ RZECZYWISTA

W czasach ekonomicznej i politycznej niepewności, zasoby o rzeczywistej wartości są znakomitym pomysłem na inwestycję. Złoto np. z powodu swojej rzeczywistej wartości, było często używane przez inwestorów jako zabezpieczenie.

WZROST POPYTU

W przeszłości tylko arystokraci i monarchowie posiadali kolorowe diamenty, dzisiaj sytuacja się zmienia nie tylko z powodu dużego popytu ze strony nowych rynków, ale również z powodu większego zainteresowania ze strony celebrytów oraz rekordowych cen sprzedaży.

RZADKOŚĆ

Kolorowe diamenty są niezwykle rzadkie. Na każde 10.000 karatów wydobytych z Ziemi tylko 1 karat ma barwę, natomiast 1 na 25.000 karatów jest fantazyjnie kolorowy.

NAMACALNOŚĆ

Certyfikat papierowy stanowi jedynie dowód posiadania aktywa, ale nie jest aktywem sam w sobie, podczas gdy diamenty kolorowe są aktywami materialnymi. Można fizycznie posiadać kolorowe diamenty, co daje pełną kontrolę i dostęp do inwestycji.

TRWAŁOŚĆ

W czasach ekonomicznej i politycznej niepewności, zasoby o rzeczywistej wartości są znakomitym pomysłem na inwestycję. Złoto np. z powodu swojej rzeczywistej wartości, było często używane przez inwestorów jako zabezpieczenie.

ZABEZPIECZENIE PRZED INFLANCJĄ

Kolorowe diamenty praktycznie nie są narażone na inflację, ponieważ mają w sobie wewnętrzną wartość, która jest bardzo odporna na okresy niepewności gospodarczej. NIEZALEŻNOŚĆ EKSPERTYZY Diamenty są oceniane przez niezależne laboratoria.

Zaprojektuj z nami swoją wizję

Dostosuj swój wymarzony pierścionek za pomocą naszych przejrzystych i łatwych wskazówek krok po kroku. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić doskonałą obsługę i pomóc Ci stworzyć swój wymarzony pierścionek. Tutaj, dla Ciebie, na każdym kroku.

Akcesoria

MARKA & WIZJA

Wyróżniamy się na tle innych marek tym, że zatrudniamy własnych szlifierzy w Indiach oraz posiadamy skup surowych diamentów. Nasi rzemieślnicy tworzą od podstaw dzieła w każdym kolorze złota. Pracujemy również na profesjonalnych programach, które wizualizują każdy zamysł klienta. Akcesoria Industry Diamonds Accesories™ do samochodów sprawiają, że to co luksusowe jeszcze bardziej się błyszczy.

Telefon:

+48 796 459 051

Adres:

Guzikova Spółka z o.o.
ul. Karłowicza 13/5
40-145 Katowice

NIP 6342950328

e-mail:

info@industrydiamonds.com

Media społecznościowe:

Certyfikacja:

Aby nadążyć za potrzebami naszych klientów i trendów na rynku, stworzyliśmy niezależną spółkę, która koncentruje się na dobieraniu wysokiej klasy fantazyjnych diamentów inwestycyjnych.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Industry Diamonds, a kopiowanie jakichkolwiek treści bez zgody jest zabronione.

INDUSTRY DIAMONDS JEST WŁASNOŚCIĄ SPÓŁKI GUZIKOVA SPÓŁKA Z O. O.

2019 Industry Diamonds

Designed by Industry Creative Agency™